| LilPeep a întrebat:

Cine asculta Lil Peep?

5 răspunsuri:
| Adyy5 a răspuns:

A avut o voce buna,păcat ca in videoclipurile si prin muzica lui încerca sa para cineva cool, dar de fapt arata ca persoanele din cea mai joasă clasa socială.Si parca insufla si altora prin muzica lui valori negative.
Imi provoca dezgust.
Dar era om, păcat ca a murit.
Ca persoana nu l'am cunoscut deci nu am o părere, dar muzica lui a fost o greseala.
Recunosc ca mai ascultam deoarece imi place linia melodică si ritmul, dar versurile sunt ...NU

| alextpu03 a răspuns (pentru Adyy5):

Man, nu folosea xanaxurile doar ca sa para cool,ci pentru ca avea depresie dat fiind faptul si versurile cu ton trist, depresiv din toate melodiile lui, in unele poti gasit mesaje subliminale cu tenta de suicid, dar nu cred ca a stiut ca o sa moara, pe gatul lui are un tatuaj cu RIP deci nu stiu ce sa zic

| homosapiens a răspuns:

Lil Pump e mai tare.

| Mieeez666 a răspuns (pentru homosapiens):

Da, da. Si dani mocanu e baza industriei muzicale.

| Marian666MereU a răspuns:

Aici,te pup.