| PrivesteCatreCer a întrebat:

Ce parere aveti de moartea lui Lil Peep, care-l asculta inainte sa moara?

1 răspuns:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Pana sa moara nici nu auzisem de el nu ascultasem nimic de la el. Acum in continu si dimineata cand ma trezesc cu gandu la un refren de al lui sau la moartea lui ma gandesc. Mi-a murit acum ceva timp persoane din familie nu am plans nu am avut nici un regret(nu imi facuse nimeni nimic). Cand a murit el am intrat in depresie chiar si acum cred ca sunt. Si depresia a fost ceva in genu despre viata cat de neinsemnata e si chestii din astea legate de viata moarte etc nici nu pot sa ma exprim referitor la asta. Nu stiu sa zic motivul dar chiar am plans grav cand il ascultam si ti-am zis faza ca au murit multi nu nimic. Imi plac melodiile sale. Chiar acum ascultam. Nu stiu viata asta e asa neinsemanata si gen cand te gandesti unde se va duce sufletul tau dupa ce vei muri tu ca persoana. Cand te gandesti ca nu vei mai vorbi niciodata cu o persoana, ea nu v-a mai fuma un joint etc. Excluzand teoria cu iad si rai unde ne vom duce noi... Bat campii. Dar nu stiu ce sa mai zic dar inca sunt in depresie fix de cand tipu asta pe care nu il cunosteam a murit. Nu stiu am multe de zis dar nu mai stiu deloc sa ma exprim... Te las. Tu ce parere ai etc? Din cate am inteles a murit din cauza la ciuperci si xanax combinat cu ceva substanta si nu mai stiu ce sa zic dar nu vreau sa inchid aici raspunsul ca nu am prieteni si nimic de facut si mai sunt si depresiv. In fine te salut