| Eudaimonia a întrebat:

Cine asculta Papa Roach?

23 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Imi plac vreo 2-3 melodii si cam atat. In rest nu mi se par cine stie ce. Cea mai buna melodie a lor mi se pare Scars.

| CautNume a răspuns:

Imi place doar http://www.youtube.com/watch?v=QhJ6bE4z5vs

"is putin cam vechi daca au debutat in 1997... "Serios? Sunt putin cam vechi? :|

| bloodyhell a răspuns:

Nu-mi plac.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu ascult.Doar o melodie știu, Last Resort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva melodii de la Papa Roach care imi plac, cum ar fi:
Last Resort
Forever
Scars
To Be Loved
Time is running out.

| FearOfTheDark a răspuns:

Am ascultat acum 2 ani.

| MaskOfSanity a răspuns:

Sunt slabi.

| a3e6u9 a răspuns:

Părerea mea e că cel mai bun album al lor a fost Infest și melodia mea preferată de la ei e between angels and insects.

| Fantastic7 a răspuns:

Nu ascult.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Imi placea mai demult, last resort o mai am in playlist.

| claudia511 a răspuns:

Doar o melodie imi place si mi se pare okay, aia... cut my life into pieces.

| Eudaimonia explică:

Aaa Last resort, da dar si Hollywood Whore ii ff faina...

| Eudaimonia explică:

Dar voi de trupe ascultati, si da e adv is putin cam vechi daca au debutat in 1997...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Eudaimonia):

Cine a zis ceva de vechime?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eudaimonia):

Puişor, The Ramones există din 1974. Ce mai zici acum?

| Eudaimonia explică:

Da...Stiu sunt trupe care au debutat mult mai devreme.^^

| Eudaimonia explică:

Si vad ca la majoritatea le place melodia Last Resort, si mie dar si HollyWood Whore ii faina astea 2 imi plac cel mai mult dar si celelate

| Sebastian98qw9 a răspuns:

Sunt un mare fan, ascult cam de un 1 an jumate, si imi plac aproape toate piesel lor.Nu stiu de ce spun multi de pe TPU ca sunt comerciali.

| Sebastian98qw9 a răspuns:

A ascultat cineva noul lor album The Connection? E aproape preferatul meu.Melodia mea preferata de pe acel album e Silence is the enemy.

| BadPokerFace a răspuns:

Euuu!