| IceCrEaMGiRl a întrebat:

Ce parere aveti despre Papa Roach?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Trupă destul de mediocră, însă muzica nu-i deloc deranjantă şi pentru atmosferă e ok.

| IceCrEaMGiRl explică (pentru Woodenpints91):

Sa stii ca ai mare dreptate...Totusi,aspectul da de banuit laughing

11 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Bunicei, melodia mea preferată e Last Resort.

| FadetoBlack a răspuns:

Sunt bunicei. Nu i-am ascultat de mult.

| Thunderstruck a răspuns:

Bunicei.N-au vreo pretentie sa faca mai mult decat fac acum, canta pentru ei din cate imi dau seama.

| KristalPop a răspuns:

Destul de buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac

| IceCrEaMGiRl explică (pentru anonim_4396):

De ce? Nu vrei sa spui motivul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IceCrEaMGiRl):

Nu-s genul meu.Mi se par comerciali.La fel ca my chemical romance, skillet, bfmv, bvb.

| IceCrEaMGiRl explică (pentru anonim_4396):

Mda...De exemplu, Metallica nu-s comerciali, dar totusi sunt apreciati de aproape toata lumea.Mersi pentru explicatie happy

| LanaSpectrum a răspuns:

Au cateva piese bune care imi plac,dar nu sunt sigura ca trupa e tocmai genul meu... In fine, pe langa altii, da, am o parere buna despre Papa Roach. Solistul lor parca prezenta "Scared" sau ceva de gen, tin minte...

| armandarmand12 a răspuns:

Canta bine, imi place Last Resort