| 21ndstillachild a întrebat:

Cine canta mai frumos si cine arata mai bine,, nicu de la cazanesti sau smiley?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicu de la Căzăneşti, normal! Dacă nu ştiai, el îi scrie versurile lui Smiley şi îl învaţă meseriebatting eyelashes.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca Smiley.Cine-i Nicu de la Cazanesti?

| Zeref a răspuns (pentru darrio2007):

Lo.Vrei sa spui ca nu stii cine-i Nicu de la Cazanesti?:O:O E ca si cum ai spune ca nu-l cunosti pe Lucian colegu de apartament

| darrio2007 a răspuns (pentru Zeref):

Ok.Si cine-i Lucian? Colegu tau de apartament?

| darrio2007 a răspuns (pentru Zeref):

Vai.L-am vazut acum pe asta...cum ii spui tu.Maaare vedeta.Se nasc precum ciupercile dupa ploaie.

| Zeref a răspuns (pentru darrio2007):

True Truelaughing). Lucian e un nume fictiv.Am dat un exemplu.Auzi...Nici de la Cazanestirolling on the floor))))))))

| darrio2007 a răspuns (pentru Zeref):

Bine fratie, daca zici tu.Ai 27 de ani dar gandesti ca nepotul meu Are doar doar 5 ani.

| Zeref a răspuns (pentru darrio2007):

Daca tot timpul am fi seriosi si incruntati, cine ar mai rade? A parea serios si matur doar pentru fatada este mai rau decat actul in sinewinking.N-ai tu treaba...

| MrAngelus a răspuns:

Acuma nu sunt gay sa zic care aata mai bine. De cantat canta mai bine Smiley. Nicu de la Cazanesti e mai amuzant, mai ales cu cazatura aia si versurile alea.

| andra1223 a răspuns:

Smileeeey,clar!

| mary_1175 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca laughing)) nicu de la cazanesti imi place cum cade in videoclip... daca canta altcineva in locul lui nicu de la cazanesti..iesea melodia misto.dar asa a iesit varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au avut concerte la Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

normal ca smiley...

| LaNaibaa a răspuns:

Smiley, era logic.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Cine e nicu de la cazanesti?

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Cine naiba mai ii şi Nicu de la cazanesti?

| DanutzaDana1998 a răspuns:

Smiley,normal