| AnisiaKaty a întrebat:

Cine credeti ca ar trebui sa castige X Factor?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sper ca Tudor Turcu.E singurul ce a mai ramas si chiar are talent, dupa ce Tudor Todut si Raduly Botond au fost eliminati.Sau si Ioana Anuta are o voce buna, dar nu sa castige.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Eu speram sa castige Dragos Udila, aveao voceee =p~ mama mama =p~

Dar a fost eliminat aseara... mda!
Eu sper acum sa castige Tudor Turcu, daca ar fi sa gastige tot un baiat anul acesta, are o voce rock senzationala.

Daca ar fi sa castige o voce feminina, Natalia cred ca ar fi corect sa castige. acum sa fim serios, ioana anuta nu are nimic special la voce.

Oricum. TUDOR TURCU the best!

Tu cine crezi scumpa:*?

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Tudor Turcu sau Natalia Selegean.

| Abbiie a răspuns:

Eu!smug