| Anonim17765 a întrebat:

Va uitati la X Factor? Daca da, care sunt cantaretii vostri preferati si cine credeti ca o sa castige? Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Hei eu urmaresc X Factor si concuretii mei preferati sunt:T&L deoarece sunt originali, Diana Hetea are o voce frumoasa:X si Duo voice(desii uneori am impresia ca Marcus o acopera pe Elena) cred ca o sa castige unul dintre acestia deoarece sunt bunihappy

| Meow15 a răspuns:

Acum țin cu Alin Văduva, iar pe locul doi Duo Voice love struck.
Dar încă mi-e dor de Ovidiu Nae sad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatii mei sunt Diana Hetea, Irina Florea si Iulian Vasile, as vrea din tot sufletul sa castige unul din ei, probabil Iulian ( care-mi place de mooooooor! as plati multe bilete ca sa-l vad in concerte, spectacole) nu va castiga... ma gandesc ca pe Diana ar putea sa o dea la o parte desi e cea mai buna concurenta pentru ca e mai in varsta... ar ramane Irina fiindca este cea mai tanara!