| princebarbie11 a întrebat:

Cine credeti ca are vocea mai buna dintre :Selena Gomez, Ashley Tisdale, Demi lovato si Miley Cyrus

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

1.Miley Cyrus.
P. S: Nu e dupa preferinte, este dupa voce.
2.Demi Lovato canta si ea bine, dar live ii tremura vocea.
3.Ashley Tisdale, destul de bunicica, avand in vedere ca stie sa faca si live.
4.Selena Gomez... Sorry, e draguta, dar mult prea comerciala. In fiecare melodie, vocea ei suna altfel.
Oricum, toate 4 sunt dragute la prima vedere, dar live se vede totul. happy

71 răspunsuri:
| tupac19 a răspuns:

Selena love struck

| julia_6595 a răspuns:

Miley & Demi

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Miley cyrus

si

selena gomez

nonname sa stii ceva cauta pe youtube tell me cu selena

| Sოﺁℓε a răspuns:

Selena ashley si miley

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Miley si Ashleylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus normal demi pe locoul 2 ashley pe locul trei iar selena e varza

| troy a răspuns:

Selena Gomez.

| troy a răspuns:

1. Selena Gomez
2. Ashley Tisdale
3. Miley Cyrus
4. Demi Lovato

| andreeaemmma a răspuns:

Wow pai o urasc pe selena cu ashley nu am nimic nici cu demi dar Miley e cea mai tare! Ii cea mai super si in primul rand unii sp ca sunt vedete pentru. ca au aparut la disney mai taceti! In primul rand intrati pe youtube si dupa aia mai vb

| andreeaemmma a răspuns:

Wow pai o urasc pe selena cu ashley nu am nik nici cu demi dar Miley e cea mai tare ! Ii cea mai super si in primul rand unii sp ca sunt vedete ptr. ca au aparut la disney mai taceti! In primul rand intrati pe youtube si dupaia mai vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

| andreeaborb a răspuns:

Milei Cyrus.

| andreeaborb a răspuns:

Miley Cyrus

| andreeaborb a răspuns:

Miley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate dar daca te referi la voce o aleg pe demi pentru ca ea are vocea puternica si frumoasa ador pur si simplu vocea ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de demi lovato si miley cyrus

| darydemi a răspuns:

Demi si miley
selena si ashley au voce urata

| orlando_7324 a răspuns:

1. Miley
2. Ashley
3. Selena
4. Demi

| darydemi a răspuns:

Demi lovato si miley cyrus
ashley si selena nu prea imi plac

| preetydiana a răspuns:

Selena e varza rau de tot (super comerciala) nu ca eu as avea o voce mai buna dar n-am ce zice (o am aproape ca a ei ) adica nu prea buna

| preetydiana a răspuns:

Selena e varza! miley sh demi sunt ff bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

| melaniadelia a răspuns:

Logic ca selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Miley; x
2.Selena[canta super fain...chiar imi plac melodiile ei]
3.Demi[canta fain in camp rock 2]
4.Ashely[sincer nu am auzit'o niciodata cantand decat in hsm]

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Toate in afara de Miley... O urasc! Dar daca ar fi sa fac un clasamentacela ar fi asa:
1.Ashley Tisdale
2.Selena Gomez
3.Demi Lovato
4.Milry Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez restul is niste tampite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei na cel mai bine canta miley cyrus dupa aceea selena gomez si dupa aceea demi lovato si apoi neconuscuta aia ashley tistale numele ei vine de la cacare
deci:
1.miley cyrus
2.selena gomez
3.demi lovato
4.necunoscuta ashley tistale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si ashley tisdale