| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Cine credeti ca va lua cele mai multe premii la Teen Choice Awards 2010 de pe 9 august?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sper ca nu Twilight... apropo, stii cumva daca se da la tv sau live pe internet pentru ca vreau neaparat sa vad

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mymy a răspuns:

Twilight sper :X:X

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Harry Potter, dar din pacate n-au luat niciun premiu. Felicitari oricum fratilor Jonas pentru Fashion Icon si lui Justin Bieber pentru marele castigator.

| Me23 Tia a răspuns:

Actorii din twilight pun pariu si eminem.

| smiley11231 a răspuns:

Pe ce post sunt? vreau si eu neaparat sa ma uit dar nu am gasit pe net. si de la ce ora? te rog sa imi trimiti un mesaj. scuze ca nu am stiut sa itti raspund :X