| rodik a întrebat:

Cine credeti ca va merge la Oslo din partea Romaniei, la Eurovision?

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Paula Seling & Ovi
sau
Lora & Sonny Flame
[ si cred si sper laughing]

7 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Sincera sa fiu nici nu mai stiu cine participa, pentru ca nu prea am avut parte de succes la acest concurs, cel putin in ultimii 2 ani daca nu ma insel si am fost putin dezamgita sad sper totusi ca cine va participa anul acesta sa urce tara noastra cat mai sus in top happy

| User a răspuns:

Sa sa sa salam salam reggaeton.

| Dj Boalca a răspuns:

Personal mi-as dori sa se duca Dj Optick

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Anda Adam feat. Connect-r - Surrender. Nu stiu daca voua va place, dar eu iidau nota 10 melodiei!

| nosferatu a răspuns:

Nu stiu cine va merge dar dupa parerea mea MORANDI ar trebui sa mearga.

Răspuns utilizator avertizat
| lexony a răspuns:

Mihai Trestariu.big grin