| anonim_4396 a întrebat:

Ce loc credeti ca vom lua la eurovision anul acesta la Oslo, Norvegia cu piesa Playing with fire, cantata de Paula Seling si Ovi?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Vom lua locul de pe scaun. Ne vom face de ras si acolo...cred laughing

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu cred ca va lua intre locurile 7-10. Piesa e draguta, medie dar nu cred ca e una destinata castigului.

Răspuns utilizator avertizat
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca va fi in primii 10.

| Ea12345 a răspuns:

Sper sa iese bine, macar o data si noi...happy

| Symona a răspuns:

Dupa parerea mea, o sa luam un loc mai mic ca anul trecut
sad

| ruxybelle a răspuns:

Eu cred ca vom obtine rezultate mai bune decat anul trecut love struck

| andy_3925 a răspuns:

Paula char are voce, dar melodia nu e cine stie ce...cred ca va fi mai bine decat anul trecut (oricum mai rau nu se poate).

| ProAlecks a răspuns:

Locul 3 cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, dar sper sa fie macar in primele 3 locuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se ajunge in top la Eurovision cu o melodie banala. (Sau da?) A, stai, banalitatea e la moda.hee hee
Oricum, se stie cum merg treburile la Eurovision.

| carmin a răspuns:

Cele mai bune locuri pe care le-am avut au fost locul 2 si 3 de Sistem& Luminita Anghel si Mihai Traistariu.Acuma stiu de la tata care se afla in juriu cu trupa lui, ca suntem pe locul 13.