| anonim_4396 a întrebat:

Cine de aici are ceva cu muzica (e dj, se pricepe la programele de muzica, canta) poate vreti sa facem o colaborare

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Eu. Dj. contacteaza; ma pe prvt daca ai nev de ceva.

ma ocup cu mixuri si remix-uri.
genu meu - dance-house-minimal.
nu produc. Modific
programe- hm. am folosit. virtual dj si traktor.
mai folosesc unele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 3 ani cant la pian si voce, de la 6 ani chitara, acordeon, nai, tobe. In timpul liceului si mai ales la facultate, rupeam petrecerile cu prietenii, cantam in trupa, dar noi suntem pe rock si blues. In general cover, dar avem si melodii personale pe care vrem sa le strangem intr-un album... Niciodata nu e prea tarziu!
Programe folosesc doar cele profesionite de la Sony Music.
Music is my life. ROCK ON!