| RamonaVasili201 a întrebat:

Cine e Darius Dominte? Tot aud lumea vorbind. E cineva popular? Sau pe Instagram?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Darius Dominte e un producator muzical roman.
Are cont oficial de Youtube. Il gasesti acolo activitatea profesionala.
https://www.youtube.com/c/DariusDominte/videos

| anonim_4396 a răspuns (pentru dannyel86):

Tot darius dominte fiind si de pe acest cont incredibil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbeste nimeni de el pentru ca nu este popular, e un asa pretins "artist" care isi face conturi false si isi pune intrebari singur laughing

| vasilegiolgau a răspuns:

Am cautat pe net si am gasit niste melodii facute de el care suna amatorial. Cred ca si un copil de gradinita le-ar face mai bine ca el