| YuriBoyka a întrebat:

Cine e fan Three Days Grace si ce melodii va plac? Primul raspuns primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Eeeu :X Pai imi plac toate. Mai ales It's all over, Life starts now, Never too late, Gone forever, Bitter taste, Goin' down, Get out alive, Just like you, The good life, Pain... Ma rog, toate! happy Sunt super tari!

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mie imi place trupa.Ascult multe melodii,dar in special cele de pe ultimul album, Life Starts Now, care in opinia mea e cel mai bun album al lor.Dar imi plac si celelalte melodii.Adam are o voce magnifica, si nici cu bateristul nu mi-e rusine.

1.Life Starts Now
2. World So Cold
3. Over and Over
4.The Good Life
5. Gone Forever

Pace!

P.S: Mi se rupe in stil mare de funda!

| TeoPT a răspuns:

Mie unul îmi plac mult. Mai ales vocea solistului, a fost elementul principal care m-a determinat să-i ascult. Îmi plac toate melodiile în afară de Burn, Born Like This, Bully, Overrated.

Baftă

| Aiicha a răspuns:

Eu:X I hate everything about you, lost in you, break si pain

| itscloudyoutside a răspuns:

@Edward99 Life Starts Now este numele ultimului lor album, dar si a uneia dintre melodiile de pe acest album. Si iti multumesc pentru funda. happy

| Warşş a răspuns:

Mie imi place foarte muult. Imi place melodia 'Someone who cares'happy

| YuriBoyka explică:

ArbeitMachtFrei Life Starts Now nu e album?

| YuriBoyka explică:

Aha pentru putinhappy

| gheorgheasdasa a răspuns:

Three Days Grace e trupa mea preferata si ascult melodiile lor in fiecare zi.
Majoritatea melodiilor sunt geniale.cu exceptia acestora : burn, overrated, born like this, bully, wicked game
Three days grace trasmit un mesaj puternic. si sunt ca un drog. odata c ii asculti nu te mai poti satura. cu exceptia faptului ca e SANATOS sa asculti 3DGwinking