| Drunkenhearts a întrebat:

Hey! Cine asculta three days grace? Ce melodii va plac?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Ieeeu love struck laughing

Never Too Late e melodia mea preferata de la ei. Imi place si Break.

9 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Eu happy. Ultimul album e preferatul meu :angryLife Starts Now). De fapt, cred ca toata discografia imi place laughing.

| Emmeii a răspuns:

Buna! Eu ascult
Imi place Pain, the good life, never too late, animal I have become, gone forever, let it die, over and over, time of dying
funda? te rooooooooooooog.love struck
pa pa.

| bianka93 a răspuns:

Pai cel mai mult imi place pain de la 3 day's gracebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult! Imi place melodia ''Time of dying''!

| Nevastuic a răspuns:

Toate, sunt niste Rockeri geniali!

| joane a răspuns:

Pai melodie preferata animal i have become, dar desigur si break, just like you, home:X, never to late, i hate everithing about you, now or never, etc...laughing

| b0ssu a răspuns:

Melodia mea preferata e RIOT

| LittleMansonite a răspuns:

Animal I have become si Scared...sunt melodiile mele preferate de la ei.de ani de zile