| onitza_9908 a întrebat:

Cine e mai frumoasa si se imbraca mai bine? miley cyrus sau lady gaga?

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Lady Gaga este mai frumoasa si se imbraca mai bine.Am vazut niste comentarii in care spune ca ii place lady gaga dar ca se imbraca cam, ciudat... daca nu s-ar imbraca asa nu ar mai fi LADY GAGA. O ador pe Lady si canta si super marfa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca miley cyrus se imbraca mai bine gaga are un stil ciudat de a se imbraca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal miley se imbraca mai bine gaga are un stil ciudat de a se imbraca.

| Roxata a răspuns:

Lady Gaga, categoric! I Ea e designerul hainelor ei.

| RawrXd a răspuns:

Lady GAga

| ralu_8498 a răspuns:

Amandoua

| andra_4004 a răspuns:

Miley cyrus desigur lady gaga nu e decat o mumie urata dar sunt super cantelcele ei!

| dacian_1780 a răspuns:

Miley categoric

| dacian_1780 a răspuns:

Bineinteles ca miley

| Allynna a răspuns:

Miley Cyrus normal, Lady Gaga are si ea 3-4 melodii mai dragute in rest sunt oribile...Miley arata super bine si canta la fel de bine :X