| anonim_4396 a întrebat:

Cine este cel mai bun cantaret din Romania? Propuneti un top.
La capitolul voce/talent as zice Traistariu. Ce note ia el cu vocea si ce floricele scoate. Pacat ca nu a castigat eurovisionul desi a mers de n ori.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă spunem că ne place Andra nu capătpăm fundă,
dacă zicem că numărul unu e Loredana iar ne-am lins pe bot de fundă,
dacă sugerăm că Smiley ar fi cel mai tare, iar adio fundă

așadar, ai dreptate, Tăistariu e in vârf

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Voiam niste nume. Poate sa fie si Abi talent si alti traperi. Nu era necesara ironia. De exemplu poate fi si Costi Ionita. https://www.youtube.com/watch?v=h7PWDCk1VOI

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja ai trei nume. stai rău cu cititul printre rânduri

6 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Mie îmi place mult Paula Seling. Are o voce frumoasă și melodii cu mesaj profund. Și ne-a reprezentat de două ori țara, la Eurovision, alături de Ovi, și de fiecare dată a luat locuri onorabile (inclusiv locul 3 în 2010).

| anonim_4396 explică (pentru Cameliapantiru):

Paula Seling a cantat pe campia libertatii la Blaj cand a venit Papa. Prim data cand am vazut cum canta live. Foarte faina vocea.