| avragegirl a întrebat:

Cine este fan Emily Osment sau Mitchel Musso? Dar cine o uraste pe Miley Cyrus? Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Mie imi place de Emily si Mitchel dar nu pot spune ca sunt fan.Cat despre Miley, te sustin... O URASC DIN TOT SUFLETUL si mi se pare o inganfata si o rasfatata... daca sti cumva un site pentru. cei care o urasc si ei pe Virgina Americii sa-mi spui PLS.

31 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Nu am nimic cu cei 3...si dintre ei cred ca cea mai tare e Miley

| BaddieBae a răspuns:

Miley e o rasfatata si emily e simpla normala si o ador.

| Ionutzsa a răspuns:

Mie`mi place de toti trei tongue

| Snicker a răspuns:

Imi plac toti trei, dar nu pot spune ca sunt fan.Nu am nimic cu Miley, ca sa o urasti ar trebui sa faci cunostinta cu ea mai intai, sa vezi ce om este.
Dintre toti trei cel mai ult imi place de Emily. E si frumoasa si canta destul de bine si joaca bine.

| raul_9253 a răspuns:

Emily si Mitchel sunt tari dar nici nu se compara cu Miley!

| lauryndacool a răspuns:

Mie mi se par toti la fel de buni

| Anonim_5535 a răspuns:

Imi place cum canta Emily Osment si Mitchel Musso
Daca vrei cauta la mine pe profilul youtube am 2 melodi cu Emily si una cu Mitchel (versuri aia cu Mitchel) Dai pe Numele meu click e la profil adresa,
Asa iar pe Miley Cyrus (Hanna Montana)
Nu, de ce? nici nu o cunosc...

| avragegirl explică:

Cine e fan Emily sau Mitchel sau o uraste pe Miley lasati ID plzzz

| PaullaDeDe a răspuns:

Si eu o urasc nespus de mult si imi place foarte mult cum canta emily dar nu sunt fan

| TheDevilIsHere a răspuns:

Si mie'mi place de toti treiii ador:X:Xce avtzi cu miley toata lumea sare c gura p ea da ati ajuns sa cunoasteti foarte bine si de aia puteti voi sa o judecatzi nu?laughingfrate sunteti angrynici nu gasessc cuvantu potrivit poti sa imi dai stupid chiar NU IMI PASA! dar frate mai bine o lasati in pace decat sa o judecatzi gresit poate are probleme mai mari decat crezi uh si in plus daca am asculta tot ce zice presa inseamna ca toti cantaretzii sunt rai si ingainfati nuh? pentru ca asa zice presaraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus nu este asacum o descrieti voi...este un pic ingamfatav dar nu esteb rea. emily &miTcel sun tarYYYYYYY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan mitchel musso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emily e cool)) si Mitchel la fel) nu sunt fana lor)) iar MILEy este o (tirfa de categorie superioara))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu sunt fanul numarul 1 al lui mitchel musso si emily osment e tare dar nu mai tare decat mitchel musso.cat despre miley e tare si ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emily osment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pan emily osmet dar o iubesc pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult de emily si de mitchel dar imi place mai mult de miley si nu e cum ziceti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca miley e o egoista si o falsa dar eu sunt fan mitchel musso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toti trei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O Ador pe Miley. Are un stil unic si este slaba, frumoasa si desteapta. Dar si Mitchel Musso si Emily Osement sunt foarte draguti si foarte frumosi impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de toti trei dar cel mai mult imi place miley si ador melodia ei the climb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveti de ce sa o urati pe miley pentru ca nici nu o cunoasteti mie imi place de ea.imi place si de emily osment si mitchel musso le sta bine impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place doar de mitchel musso si o urasc pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O uras pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu o uraste pe miley cyrus! eu macar o iubesc si pe miley si pa hannah a si sunteti toti niste retardati cei pe care o unrasc pe miley si pe hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt un fan innebunit de vocea ta sunt diana si ai o voce minunata. eu am 9 ani sper sa vezi mesajul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o urasc pe myley ca se drogheaza si sunt ceva fan.

| MissVamp a răspuns:

-o fata proasta care a distrus viata parintilor ei si cea mai mare problema a adolescentilor ce zibara:hannah!
in plus am fazut ce face in timpul ce nu tipa la tv~~~! toatal stupida ce a castigat bani din cherlaliala pe care ii risipeste ca sa se drogheze cu slavie!

| alexandrududuman a răspuns:

Mie imi place Emily o ador dar nu inteleg ce aveti cu Miley Cyrus o cunoaste cineva eu cred ca nu mie mi se pare o persoana cu un caracter unicat.