| Dragosh9988 a întrebat:

Cine imi da si mie melodia "Deuce-the one" sa o downloadez in pc deoarece nu gasesc nicaieri.

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

De fapt, scrie link-ul de pe youtube in casuta de jos, apasa download si de acolo e simplu. Poti sa o faci cu orice link.Bafta,si scuze pentru primul raspuns.

2 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Sper sa iti mearga link-ul http://www.vidtomp3.com/......wnload.php doar sa dai pe download mp3.O zi buna

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

De fapt, scrie link-ul de pe youtube in casuta de jos, apasa download si de acolo e simplu. Poti sa o faci cu orice link.Bafta,si scuze pentru primul raspuns.

| Dragosh9988 explică:

Nu imi merge!