| BringMeTheHorizon a întrebat:

Cine imi da si mie o lista cu formatii de balade rock.(preferabil americane/englezesti)? dau papionwinking

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

O să te sugrum cu papionul ăla. Ține-l acasă.
Breaking Benjamin are melodiile care te ating cel mai adânc în suflet, am ascultat mult rock dar nu am găsit melodii mai încărcate sentimental decât cele ale trupei Breaking Benjamin. Câteva dintre ele sunt Dear Agony, Give Me A Sign, Unknown Soldier, What Lies Beneath, Anthem of The Angels. Baftă

1 răspuns:
| larousee a răspuns:

Metallica are multe balade frumoase, hrana pentru suflet happy ia discografia
Manowar. si ei au ceva balade frumoase
Guns'n Roses
Scorpions
Nightwish
Evanescence
Aerosmith
The doors