| Eliza_4560 a întrebat:

Cine imi da si mie un site unde pot sa descarc melodiile lu adrian tutu? Fundaa

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Cauti melodiile pe youtube si le descarci cu programul asta:
http://www.video2mp3.net/
Si eu il folosesc si e super.Trebuie sa introduci doar linkul de la melodie de pe youtube si dai pe start.
Pa, pa!

| LiaElla a răspuns:

Simplu.cauti pe google :fisirulmeu apoi dai acolo scrii melodia si download mai departe[nu ai cum sa nu te desacurci][-x

| Bojthe a răspuns:

Lisentoyoutube.com scrii la youtube melodiile lui adrian tutu si bagi URL pe site de descarcat