| scumpica_3107 a întrebat:

Va plac melodiile lui adrian tutu?

9 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Da

| madalyna a răspuns:

Da pentru ca fiecare melodie a lui transmite un mesaj oamenilor

| BellsC a răspuns:

Daaaa! Evident!
Pustiu ala are asa de mult potential!
Cum a reusit el sa treaca peste toate prin cate a trecutcryingdoamne e de admirat!
Compune, canta, danseaza... daca asta nu`i talent atunci?
Pustiu' castiga sigur.
Apropo melodiile or sa fie hit`uri.:Xce voce are...si din melodiile lui intelegi tot nu ca la altele in care nu pricepi nimic.

| DoOdO a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahee hee

| Bix a răspuns:

Il adorr!; xx

| Ionutz4821 a răspuns:

Aha e pustiu ala de la Romanii au Talent nu? Da imi plac funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa:X ffff mult! :X

| cristinanatalia a răspuns:

Normal:X:X:X

| Ðίдηд a răspuns:

Dalove struck