| PisssiMicc a întrebat:

Cine imi da site-uri pentru a descarca melodii si robotzi pentru
mp3? gen fisierulmeu

dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/index.php

intri aici si scrie linkul de la youtube al melodiei pe care vrei sa o descarci. apoi dai go si apoi download. poti sa iei si robotzii la fel. sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

1)cauta pe youtube video`urile cu robotzii
2)iei URL`ul si il pui pe site-ul asta:

http://www.video2mp3.net/

3)dai click pe "Convert"

4)astepti si, poate, ca o sa-i apara o pagina aproape goala unde scrie www.video2mp3.net, etc.

in partea dreapta, sus iti apare "Continue to your download"...dai click si dupa aia dai click pe >>Click here to download..."

5)o sa-ti apara numele melodiei, marimea fisierului...etc.

un pic mai jos scrie "Wait 20 seconds or click here: Download MP3 "...dai click pe "Download MP3"...si gata :)

[daca nu ai inteles ceva trimite`mi un mesaj :) ]

| Anonima568 a răspuns:

Siteul lor official la robotzi

| hatze a răspuns:

Asta caut si eu demult dar nu gasesc