| Num3Ascuns a întrebat:

Care sunt cele mai populare siteuri dupa care poti descarca gratuit melodii? In afara de fisierulmeu.

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Http://thepiratebay.org/

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/index.php e un site foarte folosit, mie imi place foarte mult.Intra intai pe google, da copy la link-ul melodiei si apoi dai paste in casuta care-ti apare in acest site. Apesi enter, si pana ajunge la 100 melodia e gata pentru a o downloada. Apoi, o poti lua cum doresti(eu folosesc mai mult varianta mp3).
Succes si daca ai nelamuriri, scrie-mi!

| toni_5904 a răspuns:

Ghinionistul.ro; radio Fly