| LavricAlexandra a întrebat:

Cine imi da versurile
nini vs. celina-eso no se hace
in romana?
fundita :*:*:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta-ma putin,
Acum iti voi explica
Nu te uita in alta parte
Priveste-ma fix pentru a incepe
Mie imi plac lucrurile cu sare care sa nu raneasca, sa fie adevarate
Care nu ma plictisesc si ma fac sa visez, sa aiba ritm Hip-Hop, Cha-Cha-Cha.
Asta e casa mea, nu vreau sa ma cert. Cu papuci imi place sa dansez.
Mirosul tau de rea nu ajunge pana aici, nu, nu doamna mea asta nu este locul tau.
Intentiile tale sunt cele pe care nu le am eu
Gata, mi-am dat seama care este planul tau
Intentiile tale nu sunt cele pe care le am eu, aici in lumea mea nu au valoare minciunile.
Ai grija caramelito, nu vreau sa iti repet, daca te incurci cu baiatul meu va trebui sa pleci.
Si n-as vrea sa-ti mearga rau, dar asta nu este modalitatea de a actua.
Daca joci murdar nu te ajuta sa castigi, sper sa inveti sa iubesti cu adevarat.
Intentiile tale sunt cele pe care nu le am eu
Gata, mi-am dat seama care este planul tau
Intentiile tale nu sunt cele pe care le am eu, aici in lumea mea nu au valoare minciunile