| fdff a întrebat:

Care sunt versurile in romana, Nini, ESO NO SE HACE?

Răspuns Câştigător
| Horanhugsme a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=p9Bk7FJu3yE&feature=related
aici sunt vesurile in romana

Nini vs. Celina-Eso no se hace

Asculta un lucru

Acum iti voi explica

Nu te uita in alta parte

Priveste-ma fix pentru a incepe

Mie imi plac lucrurile cu sare care sa nu raneasca, sa fie adevarate

Care nu ma plictisesc si ma fac sa visez, sa aiba ritm Hip-Hop, Cha-Cha-Cha.

Asta e casa mea, nu vreau sa ma cert. Cu papuci imi place sa dansez.

Mirosul tau de rea nu ajunge pana aici, nu, nu draguta mea asta nu este locul tau.

R:Intentiile tale sunt cele pe care nu le am eu

Gata, mi-am dat seama care este planul tau(Asta nu se face)

Intentiile tale nu sunt cele pe care le am eu, aici in lumea mea nu au valoare minciunile.(Asta nu se face ah ah)

Ai grija caramelito, nu vreau sa iti repet, daca te incurci cu baiatul meu ayayay va trebui sa pleci.

Si n-as vrea sa-ti mearga rau, dar asta nu este modalitatea de a actua.

Daca joci murdar nu serveste sa castigi, sper sa inveti sa iubesti de-adevaratelea.

R:Intentiile tale sunt cele pe care nu le am eu

Gata, mi-am dat seama care este planul tau(Asta nu se face)

Intentiile tale nu sunt cele pe care le am eu, aici in lumea mea nu au valoare minciunile.(Asta nu se face ah ah). bisx2

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nini, asta nu se face.
Funda?happy

| fdff explică:

CoCo, are cel mai prost raspuns. Am spus versuri. Nu titlu. CUTREMURATOR...

| fdff explică:

Mumoasa, e castigatoare.