| KeriB a întrebat:

Cine imi explica expresia?" Stati mai mult in oglinda decat stati infipte!" funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate că ai greşit categoria, mă gândesc că ţi s-a spus asta şi eşti în dubii. Sau poate ai auzit-o pe undeva...
Înseamnă că există multe pipiţe superficiale pe lumea asta, care îşi alocă mai mult timp pentru machiat şi aranjat, decât cât durează scopul pentru care stau atât de mult în faţa oglinzii. Şi nu e greu de ghicit, care-i scopul şi în ce ar putea sta înfipte.
Pricepi?

| KeriB explică (pentru anonim_4396):

Da multumesc pentru raspuns! happy expresia facea parte din melodia Parazitii-Toate's la fel! happy

3 răspunsuri:
| EllyEllutz a răspuns:

In primul rand, de ce e intrebarea asta la categoria "muzica"?

| KeriB explică (pentru EllyEllutz):

Aceasta intrebare este la categoria 'muzica' deoarece expresia este luata din melodia lui Parazitii-toate'e la fel! happy