| RalluOfr a întrebat:

Cine imi poate da niste muzica de petrecere(house, pop, rock...) funda.

Răspuns Câştigător
| Barmaleus a răspuns:

Hot Hits Romanian Club Sensation Vol.2

1. Liviu Hodor feat. Mona - Sweet love (Extend Version)
2. Michael Star feat. Kamili & Srg - Deja vu (Dj Khan Remix)
3. Dj Ralmm vs Khia - Cioca neck (Allexinno Personal Bootleg Mix)
4. Naguale - Just let it be (Funky Elements Remix)
5. David Deejay feat. P Jolie & Nonis - Perfect 2 (Club Mix 2011)
6. Geo da Silva with Royall & Tony Tomas - Param pam pam (Extend Version)
7. Chris Mayer & Jacques Yolo - Caffe africa (Nick Kamarera Remix)
8. Inna - Club rocker (Play & Win Remix)
9. Emil Lassaria & F.Charm - Like a ferrari (Extend Version)
10. Ian feat. Tyana - Home (Extend Version)
11. Dj Rynno & Sylvia - Feel in love (Dj Bonne Remix)
12. Dj Sava feat. Andreea D. & J. Yoko - Money maker (Gino Manzotti Remix)
13. Frystal Dj & Funky Junction feat. Felipe C. - Body de luna
14. Alexunder Base feat. Lys - Runaway (Mix)
15. Play & Win - Ya bb (Pee4teen Temix)

http://albume.cc/......Vol.2.html