| Nuosamighicestiusernameulproasto a întrebat:

Cine imi poate da niste trupe de punk, pop-rock sau alternative? merci

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Misfits, Sex Pistols, Ramones, Social Distortion, Green Day ( Ma refer la albumele pana in American Idiot)

| FucktheSystem a răspuns:

KatokaPurple nu ai pe ce, sa te uiti mai ales la Misfits. Au melodii geniale gen Die die my darling sau Last Cress.

| Nuosamighicestiusernameulproasto explică:

De green day stiu (de fapt sunt fan, am vreo 5 albume), Ramones stiu I wanna be sedated, Sex Pistols stiu anarchy in the uk si imi place mult.De restul o sa ma uit sa vad.Merci.