| AlexBitza a întrebat:

Cine imi poate da si mie cateva melodii asemanatoare acestora?:Anonim - O fata speciala; Vescan feat. Ligia - El Ea Camuflaj feat Anda Dimitriu - In jurul lumii; bullet abravia; nane; adda. V-am dat exemplele ca sa nu mi le mai repetati dar daca astisi alte cantece de la ei sa mi le dati dar sa fie acelasi gen adica hip-hop dar mai lent asabig grin fundita celei/celor mai frumoase melodi /melodie

Răspuns Câştigător
| dyna_1486 a răspuns:

Teasta-ultima scrisoare, ultimul cuvant, piesa pentru ea, forever, vei ramane a mea, you're gone, doar in 2, nu e ea;
Bitza-razboi in 2, sinuciderea unui inger, take me slow; ne-am pierdut nemurirea;
Animardor-din viata; pentru ele;
Baros & Bogdan Ioan-daca maine;
Mecena-absent, lacrimi de adevar, suflete pereche, o fata... 7 frunze;
Kaye Owe & Justus-degeaba imi spui.

2 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Camuflaj-romania, daone are melodii tari, cred ca ai ascultat vescan-liber sa aleg, arssura.(sper ca ti-am fost de folos)