| iuliutssa a întrebat:

Cine imi poate lua si mie mel asta?
http://www.youtube.com/watch?v=wlqHuWISnqg&feature=relat ed

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mesaj cu id-ul tau...si iti voi trimite melodia pe mail

| cristinuka_8768 a răspuns:

Intri pe www.zamzar.com
acolo scrie convert files ,dowload videos si manage files ,tu dai pe dowload videos . Unde scrie step 1 sci adresa de youtube ,la step 2 alegi daca vrei sa fie muzica sau video la muzica mp3 si la video depinde (eu flosesc 3gp ) la step 3 scrii adresa de mesenger unde iti va trimite melodia de descarcat (nu iti da mesaje aiurea ,decat pentru musica cand trebuie sa descarci) ,apoi la step 4 convert ,o sa iti apara jos o chestie care se incarca astepti pana apare o alta pagina ,iar atunci te duci la yahoo si cauti acolo zamzar dowload "cutarita nume" si apare in stanga dowload apesi pe el si se dowoadeaza,nu e asa de greu precum pare eu fac asta in 2 minute...
funda?