| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un artist/trupa sau melodie deosebita dar de care sa nu se prea fi auzit, sau nu e asa de cunoscuta, un exemplu : cineva mi-a trimis un link cu un video a lui Maher Zain, nu stiu ce are muzica lui dar imi place, cea mai buna recomandare primeste funda happy.

3 răspunsuri:
| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=04utyGsNe6w as fi recunoscatoare daca m-ai recompensa si tu cu o recomandare de genu':)

| anonim_4396 explică (pentru Grigore_Betty_1993):

Http://www.youtube.com/watch?v=f4J7-WR1QOY&feature=relmfu mie imi place acum asta, nu pot sa explic de ce!