| AlinRadukanu a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum se cheama melodia de la secunda 15 din acest videoclip : http://www.realitatea.net/......61183.html funda :*

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iB7DnJtrncg
Valeriu Sterian - Vino Doamne

(oof, "Doamne" era ocupat in ziua aia sau ce facea? Trista zi...imagini socante!)

| xrapalexx a răspuns:

Valeriu Sterian - Vino Doamne

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Îmi pare rău că nu îți pot răspunde la întrebare, dar nu m-am putut abține să nu comentez imaginile pe care tocmai le-am văzut.Cum pot oamenii să trăiască în minte cu amintirea acelei zile, o zi violentă într-adevăr, dar care exprima printr-o puritate absolută dorința de libertate a poporului, iar acum aceștia închid ochii când văd ceea ce fac autoritățile în loc de ceea ce ar trebui să facă și mai mult decât atât, ei chiar participă la votare fără niciun fel de problemă? Foarte trist...