leonardk
| leonardk a răspuns:

Fratee asta e paranoic si mai merge si in Parlamentul European...

| remus a răspuns:

Ne putem astepta, totul este posibil la noi.

| giovana a răspuns:

S-a umflat tarata-n dansul rolling on the floor
Dimineata ameninta ca face circ in PE. Acum ne ameninta cu presedentia. Mai, mai!

| greg explică:

Frate dar de ce e paranoic ca vad ca omu` nu minte cu nimic.Cred ca sunteti voi paranoici laughing Ma scuzati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge in parlamentul european datorita voturilor pe care le-a primit. A gresit sa plateasca asa este normal, ce daca are o caruta de bani.Care a fost strategia: ma aliez cu vadim,(ca singur nu am sanse la parlamentare) si castigam mandatul de europarlamentar, si pana voi fi numit se vor suspenda toate procesele intentate de DNA.
Mare strategie nu a fost.