| AndreeaLarysa a întrebat:

Cine imi spune cea mai tare melodie a lui Michel Jackson auzita de voi? FUNDAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Ma bucur ca inca cineva ii mai asculta muzica si il mai apreciaza ca si mine.Pai nu pot alege, toate melodiile lui sunt extrordinare.La cele lente imi plac cel mai mult You are not alone,Heal the world, Liberian Girl, Human Nature, Earth song, I just can't stop loving you.La cele ritmate:Billie Jean,Beat it,Cheater,Bad,The you make me feel,Give in to me,Smooth Criminal, Unbreakable, Dirty Diana, Jam, Black or white si multe altele.Nu pot alege sunt o fana foarte mare si voi fii toata viata.Prima data cand am ascultat Michael Jackson am ascultat Billie Jean deci mi se pare foarte tare desi imi este enorm de greu sa aleg.Toate imi plac am facut si Cd, am si poster in camera, am poze pe calculator vreo 70. I ♥ you Michael.

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q :x

Mie asta imi place :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Billie Jean, imi place foarte mult piesa, este cea mai tare.
I ♥ you Michael.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| mikey06982 a răspuns:

Mie imi place,, you are not alone'' http://www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw&feature=colike

| demon709 a răspuns:

Billie Jean