| Codrynutza a întrebat:

Cine imi spune si mie niste melodii rock bune? Funda

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nirvana - Come As You Are
http://www.youtube.com/watch?v=vabnZ9-ex7o

| alexxa a răspuns:

Incearca sa asculti ac/dc,the doors,the beatles,the bangles,Nirvana(sunt mai mult punk),green day, oasis, rem, motorhead, placebo
Melodiile ti le alegi tu.

| Dennisa_Swinky_1980 a răspuns (pentru alexxa):

Nirvana sunt grunge toata ziua, nu au NICI O TREABA cu punkul. Sex pistols, crass, leftover crack, ramones sunt punk laughing:p

| alexxa a răspuns (pentru Dennisa_Swinky_1980):

Am zis ca sunt mai mult punk decat rock(asta inseamna grunge) -.-'

| Dennisa_Swinky_1980 a răspuns (pentru alexxa):

straight face doamne. punk-rock=grunge? rolling on the floor wtf nici tu nu stii ce spui. oricum nirvana NU SUNT punk. laughing se rasuceste Cobain in mormant daca te aude

| alexxa a răspuns (pentru Dennisa_Swinky_1980):

O.O ia mai documenteaza-te tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda?

| mizantropuldinmine a răspuns:

Guns`n roses, scorpions, metalica, aerosmith