| aLixx a întrebat:

Cine imi zice si mie cat mai multe melodii pentru banchet?batting eyelashes vechi, noi, nu conteaza...sa fie de dansat \m/ si pentru. distractie. dau FUNDA :*

4 răspunsuri:
| Anna_1282 a răspuns:

Ya BB,echo, 2, 2 story,money maker,never be alone,desert rain, on the florr, find me(ale ale), loca people sunt doar catea din numele celor mai ascultate piesehappy

| Anna_1282 a răspuns:

Ya BB,echo, 2, 2 story,money maker,never be alone,desert rain, on the florr, find me(ale ale), loca people sunt doar cateva din numele celor mai ascultate piesehappy

| Anna_1282 a răspuns:

YABB,echo,dancer for money,money maker, 2, 2 story,love you,get back,loca people, desert rain, on the floor, fin me(ale ale) sunt doar cateva din titlurile celor mai ascultate pieseehappy

| Anna_1282 a răspuns:

Goodbye, hot girls, tonight (i`m lovin` you)