| shinestar03 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii energice,bune de dansat pe ele,de facut exercitii, sa te faca sa dansezi... ceva tare daca stiti. Nu conteaza daca sunt mai vechi.

Răspuns Câştigător
| Cary45 a răspuns:

Pai simplu, dansa kuduro, eu quero tchu eu quero tcha de lucas e marcelo si balada boa de gustavo lima si mai este si ai se eu de pego de michael telo sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes

| shinestar03 explică (pentru Cary45):

Hai ca iti dau o fundita!big grin

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Jennifer Lopez-Dance Again
Jennifer Lopez-Papi
Jennifer Lopez-On The Floor

| alexralu34 a răspuns:

Jennifer Lopez-dance again; Chris Brown-Turn up the music; David Guetta-Turn me on; LMFAO-party rock athem; Jessie J-Domino; Coldplay-every drop is a waterfall;