| AnnaMaryStar a întrebat:

Cine le cunoaste pe fetele de la 2NE1 sa imi spuna si mie daca Bom si Dara sunt surori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt. au doar acelasi nume de familie. poti sa verifici si pe wikipedia, parca scrie si acolo... daca nu, in interviurile cu ele de anul trecut (cand s-au lansat) spun ca nu sunt surori.

4 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Ascult si eu 2ne1, dar nu stiu daca sunt surori, cred ca da, ca seamaana mult si mi-a zis o fata ca sunt dar nu am crezut`o smug

| Susuki a răspuns:

Nu sunt.Doar numele coincide si ciudat, si datele de nastere sunt apropiate.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu sunt surori, m-am interesat.Au doar acelasi nume de familie.