| krisztinapisi a întrebat:

Cine cunoaste trupa 2ne1 din coreea?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Euu love struck o ador, chiar acum ascultam melodiile lor laughing

| krisztinapisi explică (pentru BlackEyedGirl):

Ma bucur ca am gasit o fata careia sa-i placa coreeni.

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru krisztinapisi):

Chiar imi plac foarte mult, de cand am descoperit muzica coreana, numai asta ascult :*

21 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Muzica asiatică e naşpa. Toată!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu, ce e cu ea?

| krisztinapisi explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Nu e nimic dar vruiam o prietena sau un prieten cu care sa-mi impartasesc totul despre trupele din coreea de sud

| Woodenpints91 a răspuns:

La câte umezite care vorbesc despre coreenii ăia penibili găseşti pe la Muzică, ar fi imposibil să mai existe cineva care să nu-i ştie.

| krisztinapisi explică (pentru Woodenpints91):

Daca nici macar nu ii cunosti, nai nici macar un drept sai faci penibil sau prosti.sunt de o mie de ori mai buni decat tine asa ca tacati fleanca

| Woodenpints91 a răspuns (pentru krisztinapisi):

Tu în română nu ştii să scrii?

| krisztinapisi explică (pentru Woodenpints91):

Ba da dar, am crezut ca imi corecteaza calculatorul greselile.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru krisztinapisi):

Eşti vai de capul tău. Mi-e şi scârbă să-mi fie milă de tine.

| krisztinapisi explică (pentru Woodenpints91):

Tu chiar n-ai treaba! Fa ceva, si nu mai sta sa ma seci pe mine la cap!
M-am saturat de tine!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru krisztinapisi):

Ai scris aproape corect. Sunt uimit.

| krisztinapisi explică (pentru Woodenpints91):

Stii ce! Hai sa nu ne mai certam.Dar totusi tu ai inceput pentru ca la postarea intrebarii cu 2ne1 nu ma asteptam la raspunsuri nepoliticoase.Mai bine nu ai fi raspuns.Pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru krisztinapisi):

Http://i.imgur.com/Jx5Xc.jpg

| Zeflemitoarea a răspuns:

Ce trupă? N-am auzit de ea.
Hrm, e din Coreea, nu cred că vreau să aud de ea.

| krisztinapisi explică (pentru Zeflemitoarea):

Sincer, cred ca daca le-ai cunoaste nu te-ai mai dezlipi de pe youtube.

| knockouuuut a răspuns:

Si totusi de cand Coreea se scrie cu "c"mic?
Este o trupa foarte proasta, vocile sunt proaste.Sa zicem ca ar fi mai rasarite Minzy si Bom.
Insa oricum, voi sunteti chiar penibile si obsedate! Si stiu de ce spun asta.
Exista trupe bune in Coreea, voci bune, actori buni, dar nu sunt bagati in seama datorita acestor mari "artisti"ai vostri.

| krisztinapisi explică (pentru knockouuuut):

Eu cunosc multi artisti si actori sin Coreea.Nu sunt obsedata de nicio trupa.Imi place de fiecare in parte.
Apropo...de cand se scrie Boom cu un singur "o"?

| knockouuuut a răspuns (pentru krisztinapisi):

Draga mea, este Park Bom din 2ne1 si mai este un barbat Boom de la strong hearts sau ceva de genul, numele lui se scrie cu 2 de "o".happy

| knockouuuut a răspuns (pentru knockouuuut):

Http://www.youtube.com/watch?v=Rwm37xHtQzs
poftim.Ai incercat sa faci si tu pe desteapta.:))