| Azian a întrebat:

Cine ma ajuta cu melodia asta? www.trilulilu.ro/video-muzica/disco-mix-1

2 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Imi pare rau prietene dar sunetul e distorsionat. Incearca sa o inregistrezi cu altceva.

| Azian explică (pentru Love4Music):

Pai tu incerci cu shazam ori midomi ori alte sourse de song finder! Eu ma adresez celor care probabil stiu melodia sau au o mica idee despre ce melodie este vorba... Si nu am cu ce sa o inrregistrez pentru ca a fost mixata intr-un club... poate daca o mai aud am sa il intreb pe dj laughing