| fabia213 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa scriu un cantec pentru mama mea ca nu e in tara si vreau so inveselesc

Răspuns Câştigător
| Denysa2012 a răspuns:

Nu ar putea sa te ajute nimeni, parea mea odata vei incepe sa compui nu ai putea sa te mai opresti fal cu inimahappynu stiu daca ti-am fost de ajutor da cred ca dca l-ai face tu sigura descarcan**** de emoti si sentimene ar iesi un cantec mult ma frumos decat daca te-ar ajuta alti...acum tu faci cum vreihappy

| fabia213 explică (pentru Denysa2012):

Nultumesc pentru sfat

| Denysa2012 a răspuns (pentru fabia213):

Ai vrut sa scrii cu n sau m?

| fabia213 explică (pentru Denysa2012):

Sarpunsul tau e inteligent