| CrucifiedCountess a întrebat:

Caut un mentor pentru a ma invata sa cant la chitara...Cineva?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Are u ready to rock? Are u ready to roll? Let's go my friend! Daca ai drumuri prin Bucuresti sau daca esti din Bucuresti te mai invat eu dar eu nu sunt expert, sunt la nivel de mediu spre avansat.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Expert nu sunt, poate nici mediu... laughing
Dar daca ai nevoie de sfaturi, explicatii cat mai la obiect, te pot ajuta. Banuiesc ca nu esti din Onesti, asa ca doar online putem vorbi, sa-ti explic, sa-ti dau cantece, etc.

| traumatizaNtu a răspuns:

Sunt o groaza pe RGC.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa invat sa cant la chiatara. X:X: