| chivas123 a întrebat:

Cine ma poate invata sa fiu dj am ureche muzicala. nu accept raspunsuri ca:,,tu cred ca nici nu te descurici,, sau,, stii macar ceva despre muzica?,, deci ma pricep dar sa dati un id de mess sau altceva pa

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Daca vrei sa devii DJ eu iti recomand programul VirtualDj, poti sa faci multe in el, de la a remixa piese pana la a-ti creea propriile piese. Il gasesti pe internet free...Nu e chiar atat de greu de lucrat in el, interfata pare mai greoaie, dar e doar o aparenta. :D
http://www.virtualdj.com/

1 răspuns:
| Irena97 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti pe cineva care sa te invete dezinteresat. Le iei " painea".