| Dizzydizz a întrebat:

Credeti ca oamenii se nasc cu ureche muzicala sau invata pe parcurs?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Intradevar, unii oameni se nasc cu ureche muzicala. Si nu numai, Sunt uni care nu au invatat in viata lor un text sau o nota muzicala dar ----canta dupa ureche extraordinar. Au un talent inascut. Este exact ca si mersul pe bicicleta. Unii se chinuie sa invete, altii de prima oara deja merg si pe o roata. Acesta este talentul. Dar, cei care nu au talent si invata de cele mai multe ori depasesc pe cei care au talent nativ. Cea ce inseamna ca numai prin munca poti ajunge cineva. Pa

| TabooR a răspuns:

Se nasc pentru ca daca ar fi asa toata lumea ar avea ureche muzicala e ca si vocea cu ea te nasti nu toti au voce sa cante

| Petronela a răspuns:

Depinde de persoana:unii se nasc cu ureche muzicala si altii invata pe parcurs

Răspuns utilizator avertizat