| AlexIon9885123 a întrebat:

Cine mai e old school si asculta AC/DC; Queen; Bon >Jovi?:

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bon Jovi nu ascult foarte mult, dar Queen si AC/DC sunt printre trupele mele favorite, mai ales Queen.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi place Bon Jovi în rest AC/DC și Queen mi se par niște trupe epice.

| thegreatgatsby a răspuns:

Eu

| Holocaust a răspuns:

Bon Jovi nu ascult aşa de mult, dar da.Merg pe varianta old school în domeniul muzicii.

| Mao a răspuns:

Eu. happy

| Mangustă a răspuns:

Je suis [prea multa franceza. ma doare capu.] Queen e trupa mea preferata, da` nu ascult numai asta laughing cum zicea si bogdanelulul, led zeppelin, aerosmith...GN'R, beatles, pearl jam, europe, the guess who, the who, deep purple, pink floyd, nirvana, the doors etc. etc laughing Si alea romanesti pe care pe ascultam cand eram mica de pe CD-urile parintilor

| RockNbeer a răspuns:

Cei mai cei din aia de acolo sunt AC/DC, trust me!

| Rockart a răspuns:

+ Def Leppard, Pearl Jam, Wasp, Kiss, Deep Purple şi alţi epici.

| LittleMønster a răspuns:

Eu.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Eu, moi, me... Doar eu? Daca asculti si Aerosmith si Led Zeppelin esti cu adevarat "old school". Sigur esti doar cu un an mai mare ca mine?

| WoodenCross97 a răspuns:

Eu love struck...AC/DC, MetaLLica, Queen, Bon jovi, Slade, Led Zeppelin si multe altele dar asccult si black si death ...mmdaa satanisme.