| unoarecare2 a întrebat:

Cine o cunoaste pe Andreea din Bulgaria care canta cu Costi Ionita? A disparut de pe net un video al ei mai demult scos oficial, de ce acum nu mai exista? Este vorba despre acest video, numai ca aici este making. https://www.youtube.com/watch?v=_p4GakvREGk

2 răspunsuri:
| MarianBayat a răspuns:

Salut, momentul in care am dat click pe linkul pus la dispozitie de dumneavoastra, am stiut ca sunteti un bun cunoscator al clasicilor interpreti. Desigur ca o cunosc pe Andrea din Bulgaria, care canta cu Costi Ionita.
Motivul pentru care ne-a fost interzis accesul la videoclipul in speta este bineinteles nu altul decat faptul ca la minutul 1:45 se poate vedea clar, in stanga-sus in fundal o scena pornografica cu o persoana minora.

| unoarecare2 explică (pentru MarianBayat):

Si dupa 5 ani fix acum au vazut asta... Eu nu am vazut la minutul acela decat ala care il poarta ca pe caine,