| biancaaa50 a întrebat:

Cine o place pe selena gomez de ex cum se imbraca cum canta dau fundita+vot cui ii place

Răspuns Câştigător
| adelina125 a răspuns:

Mie imi place de ea ma-i ales cand apare in sezonul doi din MAGICIENII din...

3 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Nu-mi place de ea deloc, cântă mai oribil decât o curcă.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Mie imi place foarte mult e frumoasa iar stilul ei e super si canta foarte bine.o ador

| AlinnaM a răspuns:

Imi plac unele melodii, ascult mereu An year without rain si da este o tanara foarte frumusica. Le depaseste pe Miley si Demi ca aspect. Plus ca ma uitam la serialul ala cu ea de pe Disney in care era vrajitoare. Si aveam 26 de ani atunci. Loool!
Hmmm oare il mai difuzeaza?! laughing