| HermioneLove a întrebat:

Cui ii place Selena Gomez?big grin ma refer la cum arata cum joaca cum danseaza, cum canta si cum se imbraca! voua va place?

Răspuns Câştigător
| Isabelle1999 a răspuns:

O ador, imi place tot la ea!

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu.

| HermioneLove explică (pentru CautNume):

De ce?:O

| CautNume a răspuns (pentru HermioneLove):

Trebuie sa am motive? Pur si simplu nu-mi place.

| HermioneLove explică (pentru CautNume):

Pai te-am intrebat! ce te enervezi in halul asta! eram curioasa doamne mare lucru!tongue adica trebuie sa ai un motiv pentru care sa nu-ti placa!tongue

| Lightning1997 a răspuns (pentru HermioneLove):

Sincer, dupa cum scrii si reactionezi, nu ai mai mult de 12 ani

| HermioneLove explică (pentru Lightning1997):

Care-i problema ta?

| Gorath a răspuns:

E o păpuşă gonflabilă penibilă, care nu cântă, ci se screme.Nu ascult căcaturi.

| pisicutza1scumpii a răspuns (pentru Gorath):

Behemoth canta, daca canta cacaturi!

| Gorath a răspuns (pentru pisicutza1scumpii):

De ce vrei să areţi cât de cretină eşti? În locul tău aş tăcea, ca sa nu împrăştii prostie ori de câte ori deschid gura.Behemoth sunt nişte genii, n-ai dreptul să vorbeşti despre ei, nici măcar să le pronunţi /scrii numele, pentru că ai un grad de incultură cu mult sub medie.
Baftă!

| HermioneLove explică (pentru Gorath):

Gata gata terminati cu cearta!happynu are rost sa va certati din cauza unor tampenii!

| pisicutza1scumpii a răspuns (pentru Gorath):

Bafta tie sa primesti injuraturi!

| HermioneLove explică (pentru pisicutza1scumpii):

Tie iti place Selena Gomez?

| Bleed a răspuns:

Nu am nimic cu ea. Insa prefer sa nu mai dorm decat sa o vad sau sa-i ascult melodiile.

| TheAvenger a răspuns:

Nu..arată ca o centuristă de talie mondială; mai mult spectacol fac eu când sunt beată decât aia; nu cântă, ci se screme, vorba lu Gorath; se îmbracă exact ca o centuristă, așa cum am scris și mai sus. ceea ce face ea nu se poate numi muzică, ci doar pițiponceală. supliment:
http://www.youtube.com/watch?v=T1NLxoFHU4w&feature=related

| HermioneLove explică (pentru TheAvenger):

Da nu ai zis daca iti place cum joaca sau danseaza.big grin

| TheAvenger a răspuns (pentru HermioneLove):

Joacă și dansează de căcat..are fața de scândură. na, că ți-am zis și asta.supliment:https://www.youtube.com/watch?v=p6xaIPszwpo

| addryana0789 a răspuns:

Mie imi place... e super!