| Indiraada a întrebat:

Cine poate sa ma ajute in legatura cu o melodie? E gen de club si canta o tipa cu o voce destul de subtire.Cred ca e romaneasca. Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| LuvTH4ever a răspuns:

Daca o mai auzi sa scrii macat 2-3 versuri k asa mi-as da seama ce melodie este dar asa... sad

3 răspunsuri:
| LuvTH4ever a răspuns:

Ceva versuri din melodie nu stii? poate e Inna.

| Indiraada explică (pentru LuvTH4ever):

Nu am inteles versurile dar nu seamana cu vocea Innei sad

| Indiraada explică:

Mentionez ca tipa vorbeste destul de repede si nu prea am auzit melodia la radio prea des sad

| LuvTH4ever a răspuns (pentru Indiraada):

Daca o mai auzi sa scrii macat 2-3 versuri k asa mi-as da seama ce melodie este dar asa... sad